Len lístie máš,to málo je!Pán žiada ovocie. Tak málo si ho miloval,tak malú vernosť dokázal, že nič si nezískal! Len lístie máš! Len lístie máš! Len lístie máš?Kde ovocie jetvojho života? Boh dlho čakal, Presvätý,snáď zvolá dnes: „Buď vyťatý!" Keď iba lístie máš! Len lístie máš?Oj, hanba, žiaľ;a život uniká! Svoj čas si hriešne premrhal,vstup do večnosti zameškal a hrivny zakopal. Len lístie máš!Či takto chcešsa pred súd postaviť? Hľa, hrozná páľa plameňaje plevám navždy určená! Ó, učiň pokánie!Еднаж когато блестеше простора قۇدايدىڭ سوزىمەن ٴومىرىم وزگەردى Mult aş vrea ca-n astă lume Hai amato me NA BIA CHUNGAH UM A NUAM Садоқатинг учун санолар ఎవరు లేరు నా దేవా lạ ttrk nfsy Кутскон نعمة الإله
Song not available - connect to internet to try again?