Minden kegyelem, mit tőled kaptam én, Tőled van a jó, s a szív, mi bennem él. Tiéd az életem, most és örökké, hálát adok mindenért! Nem értettem, a dallam mitől szép, mi az, mi átjárja az egyszerű zenét. Ma már tudom és értem én: Attól szép, mert a tiéd. Legyen hát tiéd minden szavam, kérlek, jöjj s vezesd utam. S ha elfáradnék, erőt ad nekem, hogy mindig itt vagy velem. Mert minden kegyelem, mit Tőled kaptam én, Tőled van a jó, s a szív, mi bennem él. Tiéd az életem most és örökké, hálát adok mindenért!నాతో మాట్లాడు ప్రభువా Как любит розы Творец предвечный Dayanma علمني أكون مسيحي حقيقي Sei il mio rifugio msẖ hạqwl ạ̹dạny fḍẗ Господ е пастир мой няма да се убоя God is Good All The Time Ин хеле хуб мешавад Бог ме вижда
Song not available - connect to internet to try again?