Nagyobb Ő, ki bennünk lakik, halleluja! Nagyobb Ő, ki bennünk lakik, halleluja! Az Istentől származunk, Övéi vagyunk, hát, áldjuk Őt, a Fiát küldte a földre, hogy a világ üdvözüljön! Valljuk meg hát együtt, hogy Jézus az Isten Fia, s bennünk marad az Isten, és mi is Őbenne.Yote Namtolea Yesu Van Jerusalem Thak msẖ fy ạ̹ydy Hospodin je světlo İşit İsa güdücü nazik mstḥq hw ạlkẖrwf ạlmdẖbwḥ dǎo gào bù shì píng cháng shì kẖlyny ạ̉qdr ạ̉bwtk Open the Eyes of My Heart Lord Да будет с вами всюду
Song not available - connect to internet to try again?