Nemohu mít, co rád svět má, nemohu přij-mout,svět co dá. Jedno však vím,Búh, že je sám, On jenom sám Králem je mím. Králem je mím,v Něm Otce mám, stvořil mnesvým veleb-ným oslavám, tak chodím s ním a proto vím, Búh že je sám,On jenom sám Králem je mím. Volá tě Pán, Spasitel múj, vo-lá Pán Ježíš,být chce tvúj. Bez Boha sám, nemúžeš být,přijmi jej dnes, ó ješte dnes,s Ním začni žít.Gesù dolce musica Плач Иерусалима На колінах все краще knt ʿṭsẖạn Jak zwycięsko kroczy Jezus هاووا، هاووا عیسانی مِن سُییَن ʿly̱ ʿwd ạlṣlyb في إيديك Երբ, Ով Տեր, Հպվում ես Դու Ինձ ạlrb ʿạl fwq ạljbạl
Song not available - connect to internet to try again?