Nikdy se báti nebudu již zlého, vždyť zmizíjako mlhy na horách. Když vím,že život můj je v rukou jeho, když chrání mne,proč má mne soužit strach? Já věřím v něja vytrvám v svém díle a splním úkol,jenž mi svěřen byl. Vždyť vím,že v Boží vyplním jej síle, ve snaze,aby Pán se spokojil. Nebudu míti v ničem nedostatku, neb pro mneBůh má mnohý štědrý dar. Proč měl bychdlíti v pochybách a v zmatku, že lhostejný mužití mého zdar?يشوع دخل الحرب Dove sei tu 'Ku B'rikan Bagimu Tubuhku, Darahku ربي تسبيح قلبي кутсал Кутсалдър Если я умер я умер для Иисуса Как мне Тебя не благодарить Ааваа би Таных билээ В горах иль в долине كنت عايش
Song not available - connect to internet to try again?