Noi ne-om strânge-acolo unde Îngerii ne-aşteaptă Şi, din tronul lui Dumnezeu, Curge apa cristalină. // Da! Ne-om strânge toţi acolo // De unde curge apa vieţii: // La tronul lui Dumnezeu. // Acolo, la malul apei, Vom depune sarcina Şi vom intona cu toţii Domnului o cântare. Sus, mai sus la 'cele ţărmuri Unde Isus e pe tron, Ne aşteaptş, cu toţi sfinţii, Pe noi şi-ntregul popor.Wings Of A Dove If God Himself Be For Me يا مريم البكر Мейіріміңе толы бар әлем Soldati del Signore Izaho nentina nanatrika ạftḥ kwy̱ ạlsmwạt يا شعب قد نال النصيب Рок-н-ролл о Нём 在我心灵的深处
Song not available - connect to internet to try again?