Noi ne-om strânge-acolo unde Îngerii ne-aşteaptă Şi, din tronul lui Dumnezeu, Curge apa cristalină. // Da! Ne-om strânge toţi acolo // De unde curge apa vieţii: // La tronul lui Dumnezeu. // Acolo, la malul apei, Vom depune sarcina Şi vom intona cu toţii Domnului o cântare. Sus, mai sus la 'cele ţărmuri Unde Isus e pe tron, Ne aşteaptş, cu toţi sfinţii, Pe noi şi-ntregul popor.Sessiz Olun! ạ̉nạ hw ạlṭryq Ako jeleň reve, žízni Имею радость в сердце моем Вот город убежища там за стеной Давай поплачем Ina Tafiyar da Ubangiji İçinizden Biri Sıkıntıda Mı? (B) بيني وبينك Pioggia di benedizione
Song not available - connect to internet to try again?