R1: Noi ştim că Domnul vine Ca să ne ia la Sine, să fim pe veci în Ţara Sa! Toţi plini de bucurie, Vom lăuda pe Mire şi pentru veci ne-om bucura! În ziua mare şi glorioasă Pe Domnul Isus Îl vom vedea Cel aşteptat de atâta vreme În slavă va apărea. În ziua-aceea chiar din morminte Mulţimi de oameni vor învia! Toţi credincioşii vor fi în mărire Iar păcătoşii în iad vor sta! R2: Deci dacă Domnul vine Ca să ne ia la Sine, ce faci tu frate cu viaţa ta? Te rog să ţi credinţa, Sfinţenia, pocăinţa, ca să ajungi în Ţara Sa!ậdy snẗ Будь прославлен Божий Сын Curand foarte curand В нашей жизни порой много трудных путей. Ja viem mbthjyn Алғыслаймыз биз Сени! Jeesus, ohjaa purttani Нитка Бид нар цуглан уулзаад
Song not available - connect to internet to try again?