Mi bemol Nu jos, ci sus să-mi ţin privirea Mereu spre cele dragi şi noi; Nu-i rău ca noi suntem în lume, Ci-i rău când lumea e în noi. // Nu jos, ci sus! // // Ca să ajung cum vrea Isus. // Nu jos, ci sus e fericirea De care eu doresc s-ascult; De-aş plânge-o prea puţin aicea, Aş plânge-o dincolo, prea mult... Nu jos, ci sus o să se vadă Ce-i roditor şi ce-i pustiu, Dar cine râde, prea devreme, Adesea plânge... prea târziu... Nu jos, ci sus se vad cei vrednici A-L întâlni pe Dumnezeu; Din râs, ai pagubă de-a pururi; Din lacrimi, ai câştig mereu. Nu jos, ci sus se năzuieşte, De vrei să poşi sfârşi frumos; Slăvită, dar înfricoşată, Va fi-ntâlnirea cu Hristos.Ben Günahlı gidecek yerim yok أنت تشق البحر ạ̉nt ʿẓym hllwyạ sbḥwh Isten gyöngédség, irgalom Baba'nın Sevgisiyle Tercurah Darah Tuhanku أقوياء أقوياء ạ̉nạ mṭmn wạnạ wyạh Ободри се душо
Song not available - connect to internet to try again?