Zpívat píseň lásky smím svému Pánu, svému Králi. Vděčný jsem, když přijdeš k nám, za tvou přízeň, za tvou blízkost. Jsem rád, že smím být dítětem tvým, není nic, co chtěl bych víc, než být v tvém náručí, ve tvém náručí, ve ztišení, blízko ti být, ve tvém náručí.Iso Halqlar Umidi Я слышу зов любви ملكي يا ملكي Мен гуноҳкорман twt twt Mәrhәmәt Gәrәkdir Мәсіхтің сүйіспеншілігі жүрегіңде Забыли توقتولۇپ بئر از كۅز سالسام 至死顺服像羔羊
Song not available - connect to internet to try again?