[: Pane smädný sme po Tebe, Pane smädný sme po Tebe :] [: Nech táto oslava naplní ulice, chceme tancovať z lásky ku Tebe :] [: A všetko čo mám dám na oltár, svoj život nesiem pred Tvoju tvár :]ạ̉mạ ạ̉nạ fạ̉gẖny Hyvä on Herra Isa - Uly Patsha أفرح أهلل وأرنم الراعي БЕЗ НЕГО АЗ СЪМ НИЩО İlk Sevgine Geri Dön لما تلقى في عيني Гимн хвалы Святой Троице Impara
Song not available - connect to internet to try again?