Pe malurile râurile triste, Pe ţărmul apelor din Babilon, Şedeam tăcuţi şi toţi plângeam cu jale, Când ne aduceam aminte de Sion. În sălciile din ţinutul acela, Noi toate harfele le-am atârnat; Acolo, toţi birutorii noştri, Să le cântăm cântări, au aşteptat. Cum să putem cânta noi oare ţie Cântările Sionului iubit? A Domnului cântări neprihănite, Pe un pământ străin şi nedorit? De te voi uita, Ierusalime, să îşi uite A ei destoinicie dreapta mea! De cerul gurii limba să îmi lipească, De nu îmi va fi la tine inima! De nu îmi voi aminti mereu de tine, De nu voi face din Ierusalim A bucuriei culme totodată Şi al dragostei puternice sublim.Isus m-ai cuprins din necuprins Di Saat Malam Sunyi Sepi Вечный Бог скала моя защити укрой меня lạ̉nh hkdẖạ Исус ме вика Віддай проблеми всі Ісусу Tanrıma Hamdedeceğim! Over all the earth Lord reign in me Nade mną Pański Duch Téged áldalak, szeretet Istene
Song not available - connect to internet to try again?