Pribegeam cândva departe, Rătăcind pe căi deşarte, Dar Tu, Doamne, m-ai iubit, M-ai scăpat de moarte. Nu Te cunoşteam prea bine Şi-am ales cărări străine, Dar Tu m-ai scos iubitor Din fum şi ruine. Ce-ai găsit, Doamne, la mine, Ce-ai găsit bun şi frumos, C-ai venit din înălţime Să salvezi un păcătos? Ce-ai gasit, Doamne, la mine, Că aşa mult m-ai iubit, C-ai lăsat chiar slăvi divine Şi în braţe m-ai primit? Într-o zi, impins de gloate, Te-am văzut cu crucea-n spate Şi-am strigat în rând cu toţi Să fii dat la moarte. Când ceream cu ură-osândă, De sub fruntea-Ţi sângerândă Mă chemau doi ochi senini Şi-o privire blândă. De-atunci plâng şi mi-e ruşine Şi Te caut mereu, ştii bine, Căci mi-e dor, mi-e dor, mi-e dor Să mă iei la Tine. N-aş putea, o, sfinte Tată, Să Îţi răsplătesc vreodată Dragostea Ta, Doamne bun, Poate niciodată.علمني أنتظرك GƏL-GƏL Camminare come Gesù พระเยซูทรงอวยพร...ฉันก็รับ If Jesus Said I'm Blessed Prepare The Way باردىق ەلدەر، شاڭدۇۇ قول چابالى Езгилер Санадър Раб Чада на небесния Цар Тангрим Sende sevinç bulacağım
Song not available - connect to internet to try again?