Proč stále na rtech mých úsmev a v srdci samý jas? Proč i když smutné dny přijdou zpívám si zas a zas? Vždyť i ten na sneti ptáček písní svou velebí Tvůrce a mocného Pána našeho na nebi. Sláva, haleluja, zapějte píseň chval, sláva, haleluja, pre nás se v obět dal. Sláva, haleluja, andělé plésají, Pánu Ježíši chválu nejvyšší vzdávají. Proč i svět i se svými dary, s úsměvem plným krás, nemůže dát duši pravý radosti plný jas. Proč jeho rodí se štěstí, když s květem upadá? Vše, čemu dá srdce zkvésti, ihneď zas uvadá. Zpívame o lásce Boží a srdce plesá jen, pro svého Krále již hoří radostným plamenem. Za všechno dobro a péči duše dnes velebí Tvůrce a mocného Pána našeho na nebi.Когда со мною рядом ты Муж скорбей Кто пред Судьёю устоит مال النهار Jeunesse ardente et généreuse C'est Dieu seul qui peut nous sauver أسجد أمامك أخضع لشخصك От Тебя не скрою Pakailah Waktu Anug'rah Tuhanmu غني وكمل ترحالك
Song not available - connect to internet to try again?