Radosťou veľkousrdce mi jasá, radosť mám v duši,vždy ju nosím. Boh mi ju dáva,cirkev prináša, sám ju prežívam,preto prosím: Daj Pane vieru celému svetu, daj svoju milosť tomuto veku, nech každý pozná,že len Ty si radosť. Pochopte ľudia, že svet je krásny, Boh ho vytvoril a nám daroval, žiť na ňom,zveľadiť ho prikazoval. Dokážme všetci, že sme si bratia, že hnev, nenávisť už viac neplatia, že v nás horía vládne veľká láska.wynk Хэний үгэнд Ва саҳни қудсат Pánovi zvučne spievajme ʿạly lfwq ạ̉nạ rạfʿ ạ̹ydy In The Cold Night ВИНАГИ ЩЕ ТЕ ОБИЧАМ Halleluya Rab Sevgidir الكل يمضى ويزول Ներկայությունդ ենք Վայելում Ահա
Song not available - connect to internet to try again?