Rok starý zavierame a plní vďačnosti na Tvoju česť spievame, ó Bože z výsosti; za všetko ďakujeme, náš Pane premilý, však sme v ňom každodenne len z milosti žili. Veď nebolo hodiny, ani okamženia, bez Tvojich dobrodení a bez požehnania; Ty si nás obdarúval otcovskými darmi a láskavo nakladal s nami sťa dietkami. Aj vzácny poklad, zdravie, nám z milosti s dal, o pokoj, blaho pravé sa láskavo staral; boli by sme zhynuli pre hriechy mnoho ráz, Ty pridal si však sily a mocne chránil nás. Mnohých si zas povolal pred trón súdu svojho a nám dni predlžoval života časného, ach, toľkej láskavosti nie sme veru hodní, bo cestou hriechu, zlosti sme išli deň po dni. So slzami sľubujem nemrhať daný čas; dni Tebe obetujem, čo z milosti mi dáš. S rokom starým sa lúčim aj s hriechmi starými, do nového vykročím s túžbami svätými.Ариун Сүнс ирсэн байна Baruch haba ۅلۉمدۉن قۇچاعىنان قۇتقارىپ Pi̱ki ʋba binili ma! Bütün düşüncemi sana getirdim İsa Løftene kan ikke svikte Есть песнь на сердце у меня kwnwạ qdysyn 让全世界都听见主声音 Ó Pane náš, Ty Darca pokoja, daj ho aj nám
Song not available - connect to internet to try again?