(:Să-L sărbătorim, să-I cântăm cu toţi Domnului un imn de slavă:) (:Să-L lăudăm, Să-I cântăm un imn de slavă Să-L lăudăm, să-I cântăm un imn de slavă:) (:Aleluia, Aleluia, Aleluia Aleluia Să-i cântăm un imn de slavă:) (:Isus este Domn, pe El vreau să înalţ Vreau să-I cânt un imn de slavă:) (:Aleluia, Aleluia, Aleluia Aleluia Să-i cântăm un imn de slavă:)اختبرتني يا الله Neodplácaj! Di Betlehem T'lah Lahir Seorang Putera Io sento in me БОГ ЗА НАС ВОЮВА В лет страхаюбви н Ó, príď , Kriste, Boží Synu Отдавать блаженнее Спасибо Тебе Blaze tam, kde sliby svaté
Song not available - connect to internet to try again?