Tot ce aveam mai bun pe acest Pamant Era doar un fulg purtat de vant Toate le-am pierdut dar nu-mi pare rau Ca Te-am cunoscut pe Tine Refren: Sa te am pe Tine,Isus Nimic nu-i mai maret Tu esti bun,cel mai bun Tu esti bucuria mea Si eu te iubesc Vreau sa Te cunosc Tot mai mult Isus Sa ma pot numi copil al Tau Sa primesc in dar tot ce-as vrea sa am Sa traiesc prin Har,iubirea Ta Vin acum smerit la crucea Ta De jertfa grea sa-mi amintesc Vreau sa mor si eu prin moartea Ta Si-nviat apoi vreau sa traiescกองทัพพระคริสต์ یِرده خودایسیز باغت یُقدور Feu du fondeur Lal Nunnem Vang Khuo ! Era odat-o tainică grădină When I Survey On je kráľov Kráľ sẖykwlạtẗ 问一问自己站在哪里 ạ̉ḥmdwạ ạlrb lạ̉nh ṣạlḥ - Live
Song not available - connect to internet to try again?