gama G Slujesc pe Salvatorul, pe Cel ce-a înviat. Eu știu că El trăiește cu slavă îmbrăcat. Îi simt deschisă Mâna și Glasul iubitor Și când Îl chem, El vine în ajutor. e viu, e viu, Trăiește Domnul meu! Cu mine merge și-mi vorbește Chiar pe drumul greu. e viu, e viu, Salvarea El mi-a dat! Îl port în inimă mereu, e viu cu-adevărat.Święty, święty N-ar fi frumoasă dimineaţa بىز مەدھىيىلەيمىز سېنى! lạsm rby dwmaⁿạ ạ̉gẖny Верим мы Силой Одного zhǔ yé hé huá wǒ men jìng bài nǐ Мама QUDRATLI XUDO عيونا يا رب
Song not available - connect to internet to try again?