Spun unii oameni că viaţa a apărut din nimic Întâmplător, din neant, lumea s-a ivit. Eu, însă, ştiu adevărul şi vreau să-l spun tuturor: Tot ce există în Univers are un Creator! Nu, nu, nu, nu-i o-ntâmplare Nu, nu, nu, viaţa sub soare Nu, nu, nu, e Mâna care pe toate le-a făurit. Nu, nu, nu, nu din genune Nu, nu, nu, sunt toate pe lume Nu, nu, nu, cu-nţelepciune chiar Dumnezeu le-a zidit. La început Creatorul cer şi pământ a făcut Şi când a spus: „Să fie lumină", lumin-a apărut Soare şi lună şi stele, păsări şi ape şi vânt Ziua şi noaptea au prins contur la un singur cuvânt! Eu nu cunosc multe lucruri, sunt încă mic şi nu ştiu Însă mi-e clar că există Dumnezeu pururi viu! Şi când privesc în oglindă, Îi mulţumesc că şi eu Am fost creat chiar de Mâna Lui după chipul Său!أبانا الذي في السماء Инчил ўқи, дуо қил His banner over me Aanskou die Heiland, sien die kruis LB ạ̹lqạʾ 3 jạy brwḥ ạlṭạʿẗ WILLTHERE BE ANY STARS? أختبار 4 - مازال إلهي حي Хочу воспеть Тебя Чобанлар Гелийор, Мюжде Верийор
Song not available - connect to internet to try again?