Strigă azi inima mea de aici din lumea rea, Strigă jalnic către cer,ah nu mă lăsa să pier. O Isus nădejdea mea, Primeşte-mi azi inima. Tu-mi eşti tot ce mi-ai rămas, Eu de Tine nu mă las. Nu-ţi întoarce faţa Ta azi când strigă inima, Nu cumva de griji şi-amar să-mi fie lupta-n zadar. Doamne lasă harul Tău ca să gust şi eu din El, Ca să pot şi eu intra în împărăţia Ta.Тодӥсько шӧдӥсько оскисько ขอพระวิญญาณทรงโปรด К свободе Христовой нас вера ведет Вместе здесь собрались мы для радости Your Name is Glorious Sunt clipe in viata ce dor ca si o rana Как солнце едино над нами Ӯро мепарастам бо рақсу овоз เชิญทุกท่านทั้งหญิงทั้งชาย You Are Beautiful
Song not available - connect to internet to try again?