Intro: AA DD EE F@ GG E AA F@ Sunt copil de Împărat, de-Mpărat, de-Mpărat, Sunt copil de Împărat şi eu cânt pe cale... Nu mi-e frică de nimic, de Isus eu sunt ferit, Domnul e la dreapta mea şi eu cânt pe cale! Merg spre casă fericit, fericit, fericit, Merg spre casă fericit şi eu cânt pe cale. Spre oraşul luminat îmbrăcat cu diamant, Spre un nou Ierusalim, merg cântând pe cale. Am plecat voios spre cer, înspre cer, înspre cer, Am plecat voios spre cer şi eu cânt pe cale. Cânt mereu în calea mea până ţinta voi vedea, Casa Tatălui ceresc şi eu cânt pe cale.Chtěl bych jít za Tebou Hiç düşündünmü Dostum Mi-e-atât de dor Мне так больно Nežne zlomený Ha Exhibido su Espada a la Batalla Илери Гидерим Илери ạldẖy fyh lnạ ạlfdạʾ С небес призрел Господь Dávno prikázal Boh
Song not available - connect to internet to try again?