Sunt pe calea Domnului şi sunt bucuros, Mântuit prin harul Lui, de Isus Hristos. Refren: // Cine oare cine mă va clinti, De pe calea Domnului. Nimeni nu mă poate despărţi De marea iubire-a Lui // Am aflat în El izvor de sfinte bucurii, Ce dă astăzi tuturor viaţă-n veşnicii. Când am fost eu încercat Domnului m-am rugat, Ruga El mi-a ascultat şi am fost salvat. El e Domn în viaţa mea, inima i-am dat, Şi o umple zi de zi cu dragostea Sa. Vreau ca să mărturisesc că Isus e viu! Şi în inimă-L sfinţesc, nespus Îl iubesc! Pentru cerul Său frumos, pentru harul Său, Vreau să rămân credincios, lângă Dumnezeu.kẖyạly wạsʿ Калі Дух Гасподзень напаўняе мяне الله أمين وأب صالح Cabeza Esangrentada ʿzwạ wạswạ sẖʿby Хаан болсон их Эзэнийг хүндэтгэн Ho bisogno di te (Reprise) نشيد القيامة A-nviat Isus yạ knystnạ ạlmjydẗ
Song not available - connect to internet to try again?