"Sunt străin și călător, n-am aici palate. Dar în țara fără nor ale mele-s toate. Toate stelele de sus, tot ce n-are-n veci apus, Prin iubirea lui Isus, ale mele-s toate. Domnul meu în infinit multe stele ține. Pentru cine le-a zidit, decât pentru mine? Din neant când le-a chemat, Domnul mult s-a bucurat, Însă viața nu și-a dat decât pentru mine... Dar nici eu nu-s al oricui; Lui Îi sunt cununa. Casa mea și cerul Lui tot ce-avem e una! Și la bine și la greu eu al Lui sunt, El, e-al meu; Eu, nimic - El, Dumnezeu, dar ce-avem, e una!"Jeg har funnet en perle Пред нами год новый как книга Am fost căzut în păcat şi făr'delege Lui è il Signore Сəнə ҝүвəнəрəк аддым атырам, تسبيح قبل الخدمة - ماهر فايز İsa Güneşim Жақында бұл дүниенің бітер күні Usami Lampak hitiu
Song not available - connect to internet to try again?