Te vagy méltó, ó, Istenünk, Neked hódolunk és Téged tisztelünk. Magasztalásunk illata szálljon fel, mennyei tróntermedet töltse be! Áldunk Téged, imádunk Téged, hűséges Megváltónk, Te vagy az Úr!Tu solo Santo sei Bimbing Aku, Ya Tuhan Ʋba Chihowa ma! ysẖbh mlkwt ạlsmạwạt zhǔ bì yǔ nǐ tóng zài Сен менин Теңирим ạ̹n rb ạlmjd Il centurione Living Hope V tomto tichém stánku
Song not available - connect to internet to try again?