Tichosť, tichosť vôkol mňa, hľa, na pokoj hluk sa mení, stíchol zhon i zloba dňa, všetko spí si v sladkom snení - i ten lístok stromu, len mne je jedno, noc či deň. Lež čo vidím nad sebou? - Krása neba tam sa skveje! - Nesmiernosti velebou ona balzam do rán leje. Verím, že tam žiaľu niet, tam je Pán, čo riadi svet. Môžem v nebi Otcovi vyliať žiale, bôle svoje. On môže, je hotový stíšiť duše nepokoje! Dobrým Otcom je i mne, v Neho dúfam úprimne. Tak sa viacej nebojím hrôzy tajnej budúcnosti, keď On pri mne, obstojím! Ponesiem kríž v oddanosti! - Vierou v Neho, buď jak buď, skončím žitia časnú púť.Երանի Այն Ազգին Dintre tot ce cuprind Aux jours d'angoisse et de souffrance M-aplec adânc în rugăciune BALLERMA From Ashes to Beauty Mun Gode Maka, Ya Uba, Allahnmu علمني أن أعمل ạtynạ ạlyk Topluluğumu Kuracağım
Tichosť, tichosť vôkol mňa, hľa, na pokoj hluk sa mení, stíchol zhon i zloba dňa, všetko spí si v sladkom snení - i ten lístok stromu, len
Add to Set Exit Set Exit SetSong not available - connect to internet to try again?