To imię Jezus słodko brzmi Któż powab ten opisze mi? O, jakże cenne imię to! Przewyższa wszystko krasą swą. / Mą chlubą, Jezu, imię Twe, Tyś miłość i zbawienie me. /x2 O Jezu, imię Twe - to moc; W poranek ono zmienia noc, Dla martwych ono żywot ma, Grzesznikom pewność nieba da / 0, dzięki Ci za światła zdrój, Za miłość Twą i pokój Twój. /x2 Do łaski tronu w imię to Przystąpić mogę w chwilę złą; Zwyciężam ja w imieniu tym, Unikam nieszczęść, gdym jest z Nim; / Nad imię wszelkie - imię Twe, Wysławiać, Jezu, pragnę je. /x2 W imieniu tym jest życia zdrój, Obfitość łaski, pokój mój. A kiedy już z Jordanu fal Wynijdę do niebiańskich sal, / To, Jezu, wiecznie imię Twe Opiewać będą usta me. /x2اتنين جايين Que tout genou fléchisse ساكن فى وسط تسبيحات شعبك hạʿysẖ ạ̉ḥbk wạstnạk Перед троном Твоим Qalx Ya Rəbb My Song Shall Be Of Jesus Take up your cross Həyatım Allah, həyatım Ata Allah Tebe sa tu klaniame
Song not available - connect to internet to try again?