To já, ó Pane můj, stojím tady v modlitbách. To já, ó Pane můj, stojím tady v modlitbách. Ani matka ani otec, ale jsem to já, stojím tady v modlitbách. Ani kněz můj, ani vládce, ale jsem to já, stojím tady v modlitbách.Látod, újra este van تعليق 1 Мюхюрлендим Mənim doğma evim Göylərdədir Бизим ичин джанънъ вердин yswʿ - mwsyqy Čuj naše prosby, Pane dwsy yạ nfsy «مەن ابدان چارچادىم». «چىعۇۇ جولۇ بار» وحدك إنت اللي بتستاهل
Song not available - connect to internet to try again?