Vreau s-ajung la Tine-n Cer, Unde lacrimile pier, Acolo e-a mea dorinţa, Unde nu e suferinţă. // Tu Eşti Uşa prin Tine vom intra, Tu Eşti Păstor al nostru-al tuturor // Vreau să fiu cu Tine-odată, Din iubire adevărată, Şi să fiu iubit nespus, Mângâiat iar de Isus. Doamne, aici pe Pământ jos, Ai trăit şi Tu Hristos, Ai fost şi Tu om ca mine, Lumea Te-a urât, Stăpâne. Când vom ajunge la Tine, Acolo ştiu că e bine, Voi uita de suferinţă, Împlineşte-a mea dorinţă.E, Xudo Sen bilan turmushim abod 01 Всюду пусть горе bạdkẖl ʿrsẖ ạlnʿmẗ llmnthy̱ ạ̉ḥbbtny Nikdy nie si sám, ak poznáš Ježiša مەن سەنىڭ الدىڭا كەپ جىلاپ تۇرمىن Raqymyń Seniń Qudaı Рəббимиз, Падшаһымыз Seni sogʻindim Rabbim O'nun Adı Rab
Song not available - connect to internet to try again?