Ty si jediný,Ty si Boh, moja spása, v Teba dúfam,nebojím sa. Lebo Ty si mojou siloumojou piesňou. Veľký a mocný, nádherný Pán, krásny a nežný, láskavý Pán. /: Ty si jediný, úžasný, majestátny si, Môj Boh. :/ Ty si Boh, ktorý dvíhaš, keď padám a nemám už síl. Ty si učinil všetko krásne, vesmír, hviezdy a našu Zem. Veľký a mocný, nádherný Pán, krásny a nežný, láskavý Pán.لك نجثو يا خالق الكل كيف ترنم - الجزء الأول rnmwạ llrb ạ̹lhnạ Aw Bethlehem Znie na lúkach spev Madaqtańdar bar halyq M-a aflat pe căi străine خذني مني tqdr twṣl Ach, som zarmútený
Song not available - connect to internet to try again?