Ty večne v sláve prebývaš a nad cherubmi svoj trón máš, Si svätý Boh a plný si slávy. Ty lásku, radosť rozdávaš, aj vládu stále v rukách máš, si mocný Pán, ja túžim Ťa chváliť. // Môj Boh, môj Pán, ja s bázňou tieto slová, ja s bázňou tieto slová vyznávam. Môj Boh, môj Pán siTy. //Presto molto presto Mama mea, mama mea Qu'il soit béni يسوع في وسطنا bdẖkrk ntgẖdẖy̱ mʿạ Tize búgip, basymdy ıem Ыйык Рух, келгин бизге Церковь Божья поднимайся لما لا What a Beautiful Name
Song not available - connect to internet to try again?