Több vagy nekem már mindennél, szívemben élsz, enyém lettél,... szeretlek én! Tudom, közel vagy, magadhoz ölelsz, mert Tiéd vagyok én, soha nem hagysz egyedül! Az életed feláldoztad, szabad vagyok és látom már, Te vagy a cél! Mindenkor mellettem voltál, bár sokszor nem éreztem én, éveken át mindvégig vártál rám.qwl yswʿ อัลฟา โอเมกา พระเยซู مين زيك في حبك Кимсəсиз идим, дајаг олдун Сəн Glória في ناس Dostum, eşit Şad Xəbəri, Inoyat eshigin, Rabbim soʻzing ochdingku Умей прощать молись за обижающих sbt nfsy llkẖṭyẗ
Song not available - connect to internet to try again?