Ha a mélyben lent járok, tudom, te mellettem leszel, Ha a tűzben ott állok, tudom, győztessé teszel. Szívből kiáltok tehozzád, Nem félek már. Velem vagy mindig, velem vagy mindig, Előttem jársz, védesz, nem hagysz el ha félek. Szenvedésem legmélyén látom fényed felragyog az éj sötétje nem győzhet le, tudom, csak benned bízhatok A harcaimban csak te éltetsz, én nem félek már. Velem vagy mindig, velem vagy mindig, Előttem jársz, védesz, nem hagysz el ha félek. Erősségem és oltalmam vagy, menedék a viharban. A hűséged nagy, reménységem vagy, a lelkem meggyógyítottad. Szívből kiáltok tehozzád, Nem félek már. Velem vagy mindig, velem vagy mindig, Előttem jársz, védesz, nem hagysz el ha félek.Увидеть Бога بيحبني مش لأن أنا حبيته Figlio prodigo Бүт аалам, бүт элдер ฮาเล ลู...ยา Hallelu На небе все в цветах VAILAMTAHNAK AH KA RA Господь Твоё Имя прекрастно Ты не бойся преткновений на пути Оҳ Одамлар
Song not available - connect to internet to try again?