W ciemnej nocy z Bożej mocy Blask z nad grobu spędza cień; Gorejące, niegasnące, Cudne światło wzbudza dzień. Czyja siła roznieciła W domu śmierci zorzę tę? Tyś to, Panie, nasz Hetmanie, Królu chwały, zjawił się. W ciężkim boju, w skwarnym znoju Tyś skrwawioną schylił skroń; Lecz powstałeś, ukazałeś Uczniom Swym przebitą dłoń. Z boju Twego zwycięskiego My też radujemy się; Pokornymi głosy swymi Wszyscy wdzięcznie czcimy Cię. Promienneo światła Twego Nie odbieraj, Panie, nam! Jaśniej stale, aż ku chwale W niebo wezwiesz wiernych Sam.О, туй ще е слава! تاتىقتۇۇسۇڭ باارىنا Благодарю Тебя Спаситель мой J'ai donné mon cœur au Seigneur fy ạlạ̉wl دنست قلبي ความวางใจข้าอยู่ในพระนาม Cum sa iti multumesc o Doamne mare О, славный город Вифлеем يسا ماحابباتىم سەن
Song not available - connect to internet to try again?