W niedzielę jam szczęśliwy, W poniedziałek radość mam, We wtorek pokój w serce me Mój Zbawca dał mi sam. Zaś w środę w świetle kroczę I w czwartek słońce lśni, A w piątek niebo blisko jest, Sobota pieśnią brzmi. O chwała, chwała, chwała, Barankowi chwała cześć. On za mnie umarł zbawił mnie, Me grzechy zechciał nieść. O chwała, chwała, chwała, Barankowi chwała cześć, O Alleluja Jezus mój Do nieba chce mnie wieść.Cristo ti amo Ўтар ўмрим менинг , кетар ўмрим менинг Jestem tu, by wielbić dạwd Mana quyosh chiqdi osmonda إخرستوس آنستي Հիսուսը Ինձ Վերափոխեց هانت هانت Крик Духа Святого duō qí dǎo duō gē shēng
Song not available - connect to internet to try again?