W potężnych rękach Pana Mój duch spoczywa już, Tam srogich cierpień nie ma, I nikt nie roni łez. Jak cudownie zawsze w rękach Jego być, Jak cudownie w rękach Jego być, / Jak cudownie, jak cudownie, Jak cudownie w rękach Jego być! /x2 Gdy nieszczęść moc cię zmoże, Wnet Chrystusowi mów, On, pewnie ci pomoże I smutek pierzchnie znów. Chcę skryć się w rękach Zbawcy, Doń duszą przylgnę już, W Nim słodki pokój znajdę Wśród niepokojów burz. Mój Jezus mię piastuje, Jak matka dziecię swe, Z miłością też strofuje, Od złego chroni mnie.بيحبني مش لأن أنا حبيته Нет любви больше Súıiktimin, Qudaıǵa men jaqyn boldym Исо Менинг Мададкорим Сессиз Олун! Тасанно Porque grande es Jehová Men Isoni tarranum etaman Halleluja, dicsérem az Urat Ho ho ho Hosanna
Song not available - connect to internet to try again?