Z wyżyn niebiańskich na ziemię tu zszedł, Jezus, wszechświata Pan. Przyszedł na ziemię wziąć wszystek nasz grzech Boży wykonać plan. Za mnie zeń drwiła rzymska straż, Za mnie Go biła, pluła w twarz. Za mnie On cierpiał Zbawca nasz, Hańbę sromotę i znój. Dla mnie zostawił w niebie tron, Za mnie krzyż ciężki dźwigał On, Za mnie męczeński poniósł zgon, Jezus, Zbawiciel mój! Jakże niewinny Zbawiciel nasz mógł, Rzucić niebiański dom? Cierpieć na ziemi ubóstwo i chłód, Żąć grzechów naszych plon! Pójdźże do Zbawcy z ciężarem twych win, Złóż przed Nim grzechy twe. Przecież za ciebie też zmarł Boży Syn, On przyjmie także cię!Встану рано утром на восходе дня rạjʿ bʿd bʿạdy KALVARY AH KA HRUAI Korkma, Yılma Isten báránya Узун тунлар жуда қийналдим Guds ord og løfter Tu eres lo más hermoso dù dào nà biān qù Kersfees Ere aan God en Vertel
Song not available - connect to internet to try again?