Zbawieni - to szczęśliwa rzesza, Zbawieni - to Jezusa brać; Wierzący - to są słudzy Pana, Za wiarę swą chcą życie dać. Panu służyć chcemy, Póki tu żyjemy. Gorliwie służyć Mu Do ostatniego swego tchu. Zadaniem ich - wyznawać Pana I drugim tę wiadomość dać, Rozgłaszać już z samego rana By mogli swe zbawienie brać Niech Słowo Boże więc rozbrzmiewa, Przez Polskę całą wszerz i wzdłuż, A serce me niech Bogu śpiewa, Że swe zbawienie wzięło już!O, Kıeli Rýh Մեծ Ու Զարմանալի Են Zanahariko Tsitoha Úchvatná nádhera vysokých hôr Слава Богу за Жизнь MAW KA NUNNAK BAWIPA CU THANGTHAT TUAH Ponieważ wiem, że Jezus แสนยินดี Моя сила Velké a nádherné jsou skutky Tvé
Song not available - connect to internet to try again?