Zpíváme si písničku, týda, týdadam. Poslouchejte chviličku, týda, týdadam. Máme v duši klid a jas, týda, týdadam. Vždyť Pán Ježíš spasil nás, týda, týdadam. Krásný život chce nám dát, týda, týdadam, když Ho budem poslouchat, týda, týdadam.Я люблю наше братство Родителям Janaryma anyqtap zer sal aspan kózimen KAN PATHIAN RALHRUANG THAWNG A SI mạdẖạ yuṣnʿ lkrmy Верю я что есть великий Бог ЩЕ ТИЧАМЕ КЪМ ИСУС ʿndy̱ ạ̹ymạn fy̱ qlby̱ Кто как Ты мой Бог Großer Gott, wir loben Dich
Song not available - connect to internet to try again?