Ó, Jezu můj,zda možné jest se stydět za Tě,loupit čest, jíž v slávě skvíš se od věků? Zda možné jest to člověku? Zaň styděti se,před nímž v stín své líceskrývá cherubín, před nímž se koří andělé a lid se znakem na čele? Zaň stydět se?Já raději v němcelou složím naději! Bych pak se rděl,buď můj to stud, že v chválách jehojsem tak chud. Já nestydím se, nestydím!Hle, Ježíšem se chlubím svým. A ze všeho jen to bych chtěl, by On se za mne nestyděl!Goh ketsam jondan toʻyib yạ rb yạ wạḥẗ wrạḥẗ Шүбһə јох адына, Аллаһлығына طوبى لأناس عزُّهم بك АРГАДААЧЫМ Це Ти Тобi я довiряю Без слова оправданья qdws qdws ạnt yạrb wǒ men nǎi zhǔ jīng bīng
Song not available - connect to internet to try again?