Ó, Te vagy, Uram, vágyam és örömöm, Te vigyázol rám Mikor az Úr ránk talált, úgy tűnt, mintha álmodnánk. A szánk megtelt nevetéssel, és nyelvünk ujjongással. Hatalmasat tett velünk, szívünkből örvendezünk! Kik könnyek között vetnek, vígadva kévét szednek.C'est la journée que Dieu a faite Bethlehem ah mun a um puoi الرب نورى وخلاصي Я син Отця أحتاجك يا سيدي Мы поклоняемся Yet Not I But Through Christ in Me Сән улуқ يسوع حبيبي كل مره بقول
Song not available - connect to internet to try again?