/:Ľúbime, Pane, Ťa ľúbime, Ty´s jediným Bohom, ktorý chvály hodný je.:/ Zmenil si život môj, obmyl svojou krvou. Dal si mi pokoj svoj, som Tvojím dieťaťom. Pane Ťa chválime, Teba vždy slávime. A ruky dvíhame, pretože slávny si náš Kráľ!Elohim Chceme chváliť Tvorcu všetkého W Swej litości, łaskawości My heart will trust قومي يا مصر واستنيري Радостно радостно шествую в путь Творец Создатель есть! Îmi pare cateodata ca nu stiu cat mai tine Sunt un om nevrednic dar El m-a iubit إتفتحى يا أبواب
Song not available - connect to internet to try again?