Łaską jesteśmy zbawieni, Z łaski możemy tu stać. Łaską usprawiedliwieni, I przez Baranka krew. Wzywasz nas Panie do siebie, Przed Twój w niebie tron. My łaską obdarzeni, Tobie składamy hołd. Któż Panie mógł nas oczyścić z naszych win? Nikt, tylko Ty z łaski swej przez Baranka krew.Печальный свет из грязного окна Грешник у двери стою Ürəyim Səni Axtarır 我切慕你的同在 I Want To Be Where You Are Алғыс айта бастасам қиналғанда zài wài de rì zi Почему جايلك تايب نادم Стою у Иордана я
Song not available - connect to internet to try again?