Łaską trzeba żyć, Z łaski to ma być, Wszystko inne wnet przeminie, Gdy nie z łaski - wnet zaginie. Tylko łaska Twa, Panie, wiecznie trwa. Szatan radość ma, Gdy czczę własne „ja". Wszystko, czym się sam bogacę Bez Twej łaski, szybko tracę. W łasce muszę być, Łaską tylko żyć. Nieraz boleść rwie, Pęka serce me, Nieraz ciemność mię otoczy, Lecz gdy w górę wzniosę oczy, Wtedy promień mi Łaski Twojej lśni. Z łaski to ma być, Łaską trzeba żyć, W łasce chodzić, w niej pozostać, W niej przy Panu wiernie zostać. Łaską muszę żyć, Łaską tylko lśnićDigne, digne, digne gẖny Раб'бин Сарсълмаз Севгиси Хич Ексилмез Jeshuah Ты со мной fltsẖhdy yạ sẖms Scumpa e comoara mântuirii tale Иса, Бени Севенсин พระเจ้าพระบิดา Thank You for the Blood
Song not available - connect to internet to try again?