1. Žalm chvály ať Pánu dnes k oslavě zní, když lid Boží opět se shromáždit smí. On, Bůh věrný, stálý je v dobrotě své, a nás, lidi nehodné, k svým hodům zve, a nás, lidi nehodné, k svým hodům zve. 2. Je krásné tu před Pánem společně stát, vždy radost a sílu jen od něho brát. Zde složiti smíme svou pozemskou tíž a na křídlech víry se vznést k Němu blíž, a na křídlech víry se vznést k Němu blíž. 3. Zde známe vše zčásti a zastřeně jen, tam v Pánu nám vzejde již plnosti den, zde hřích budí v nás mnohý bolesti vzdech, tam ctít budem Pána již bez úhon všech, tam ctít budem Pána již bez úhon všech. 4. K té svatyni v nebi, kde ve světle dlíš, nás táhni, ó Pane, vždy blíže a blíž. Pak utichne lkání a pomine stín, až nás vezmeš k Sobě, tam v lásky své klín, až nás vezmeš k Sobě, tam v lásky své klín.Ах эгч дүүсийн баяр Нұрсың Сен, қасиетті, киелісің Jézus, térdet hajtunk yé hé huá qǐ yǒu nán chéng de shì ma zhǔ dào shì shàng lái kbyr ạlqlb Раббимизин Севгисийле عايز أسمع صوتك ميدلي - ثمر شفاه 3 bḥkmtk
Song not available - connect to internet to try again?