АДОНАЙ ИЗДИГАМ ГЛАС И ХВАЛЕНИЕ. РЪЦЕТЕ СИ ИЗДИГАМ ВЪВ ПОКЛОН ПРЕД ТЕБ ОБИЧАМ ТЕ ВСЕ ПОВЕЧЕ О, ДА! НЕ СТИГАТ ДУМИТЕ В МЕН. ЩЕ ПЕЯ ВИНАГИ САМО ТЕБ ЩЕ ХВАЛЯ. ВЕЛИЧАЯ ТЕ, ЩЕ ТИ СЛУЖА ВЕЧНО. ДОРИ СВЕТА ДА СЕ СТОПИ ПЕСЕНТА МИ ЩЕ СТОИ. ЩЕ ПОЧИТАМ САМО ТЕБ! О, АЗ ОБИЧАМ ТЕ! /4Isoning sevgisi-juda ajoyib Вполне и безвозвратно Duchem Svatým veď nás Иешуа I و، ٴتاڭىرىم تىڭداشى ٴانىمدى ТАЗИ РАДОСТ, КОЯТО ИМАМ 나는 찬양하리라 주님 هل جلست بهدوء Le Seigneur est au milieu de toi Nie o szczęście
Song not available - connect to internet to try again?