Бор қалбим билан, бор жоним билан, Сени улуғлайман Худойим. Менинг бор истагим, бор ибодатим, Сенла бўлиш, Сени севаман. Сени севаман бор қалбимдан, Сени севаман, менинг Раббимсан. Бор ҳаётим пойларингда, Севги сўзлари доим дилимда. Сен учун яшайман, Сенга куйлайман, Ҳар куни Сени таниб биламан. Олдингда тиз чўкаман, қалбимни бераман, Бор қалбим билан Сени севаман.Dieu nous aime comme un Père Aplaudid y canta al Señor Inn i festlig hall Cóż miałbym, gdyby nie był mnie Мій Бог - моя надія The Heavenly Lamb/Blest Be the Tie That Binda/Boylston/Cromer blṭfh ndạny lw ạtsẖnklt fy ṭwbh Отче Небесный Боже могучий Я кажу да Госпада
Song not available - connect to internet to try again?