Господь є Добрий Пастир мій і в недостатку я не буду, В далекій стороні чужій, мене мій Пастир не забуде. Він душу стомлену мою на тиху воду запровадить, З джерел Його я радість п'ю, Він - моя поміч і відрада. Коли я навіть і піду долиною гріха й відчаю, Тоді, я знаю, не впаду, бо Пастир мій мене тримає. Переді мною Пастир мій стола в достатку наготовить, В Землі далекій і чужій мене кріпить в Своїй любові. І тільки ласка і добро мене в дорозі проводжають, Вони за мною скрізь ідуть - Господь мені їх посилає. Господь є Добрий Пастир мій і в недостатку я не буду, В далекій стороні чужій, мене мій Пастир не забуде.Rabbimle ben sevinirim ạ̉nt sẖkẖṣ mḥbwb Сахт дӯст медорам Туро Масеҳо Една чудна повест има kl ậh wạjʿạk Ta miséricorde Avia, Fanahy Masino o, midina eto aminay Теңир тирүү! Өлүмдү жеңген sẖkraⁿạ lḥbk Frères, frères, son nom est Amour
Song not available - connect to internet to try again?