//// Гьоклерин Егеменлии бьойлелерининдир ... //// Бана гел, бен алчак гьонюллюйюм. Ен кючюклере енгел олмайън! Онларън мелеклери Бабамън йюзюню гьорюрлер Ве О'нун колларънда куджакланърлар. Гел ве бак, чобан кахраман олду. Кючюк къз бир пашанън салъъна йьон верди. Ким кючюмсер кючюк ишлерин гюнюню? Чоджуклар гьорюмлерийле Кралъмъза хамт етти. Танръмъзън чаръ сесини ишитсинлер Гьоклерин Егеменлии бьойлелерининдир. Беш екмек, ики балък онларъ йетериндже беслер, Чоджукларън иманъ зияфет гиби гелир.Benliğin azgın pençesi Il meglio che ha per me sẖkln fy Roi de gloire Я буду за тебя всегда молиться В бесконечном просторе Вселенной Oh, The Blood of Jesus Я заблудилась в темноте Quiero Cantar Una Linda Cancion Вахий Илахиси
Song not available - connect to internet to try again?