// Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Аз ще пея кат Давид. // // Аз ще пея, Аз ще пея, Аз ще пея кат Давид! // // Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Аз ще пляскам кат Давид. // // Аз ще пляскам, Аз ще пляскам , Аз ще пляскам кат Давид. // // Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Ще се моля кат Давид. // // Ще се моля, ще се моля, Ще се моля кат Давид. // // Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Хваля Бога кат Давид. // // Хваля Бога, хваля Бога, Хваля Бога кат Давид. // // Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Ще се радвам кат Давид. // // Ще се радвам, ще се радвам, Ще се радвам кат Давид. //Ja idę tą drogą, co wiedzie do chwał Ztiš srdce mé Тавоно Худои мо Худат медонӣ Раби ман Lemguot Thiem Lalpa qrb mnh أنا مذنب تۉشۉپ كەلدىڭ yạ mlk ạlmlwk 41۔42۔زابۇر
Song not available - connect to internet to try again?