//// На на на на на, На на на на на, На на на на на, Миннатдорман мен Сендан. //// Сен билан бўлишни мен хоҳлайман доим, Ҳеч қачон яширмайман, менинг севгимни Худойим. Сен ўзгартирдинг ҳаётимни ва биламан, Доим Сен мен билансан. Миннатдорман мен Сендан. Муҳаббатинг учун ва қонинг учун, Мангу шодлигинг учун. Оғир кунларимда ёнимда Сен бўлиб, Ёрдам берганинг учун, Миннатдорман мен Сендан. // На на нан на на, На на нан на на, На на нан на на, Миннатдорман мен Сендан. // Янгиладинг онгимни сўзинг билан Раббим, Ўзгартирдинг қалбимни, мени жонимни покладинг. Энди оловинг ёнади юрагимда, Чунки Сен мен билансан.Люблю, люблю tʿbạn mn ạlkẖṭyẗ Бог так любит всех нас Ты говоришь Глас Господа услышан будет в миру Árdaıym qýanyp júrińder shattanyp Ийилик Гючлерийле 独木不成林 yạ ṣlyb ạlrb Laudate omnes gentes
Song not available - connect to internet to try again?